2. Simpozij "Priznavanje in pomen neformalnega izobraževanja pridobljenega v nevladnih organizacijah v teoriji in praksi v Sloveniji in Evropi"

Zavod Nefiks v okviru Mreže MINVOS organizira 2. Simpozij

 

 "Priznavanje in pomen neformalnega izobraževanja pridobljenega v nevladnih organizacijah v teoriji in praksi v Sloveniji in Evropi"

ki bo na Ministrstvu za izobraževanje, znanost in kulturo, na Masarykovi 16 v Ljubljani,

27.03.2013 med 12.30h in 15h.

 

Na 2. simpoziju bomo iskali možnosti priznavanja neformano pridobljenega znanja v nevladnih organizacijah v različnih kontekstih: zaposljivost, nadalnje izobraževanje, prepoznavanje v sistemih: EQF, NPK ...

Gostje/govorniki bodo predstavniki raziskovalnih inštitucij (CPI, ACS), predstavniki gospodarstva, predstavniki ministerstev in predstaniki univerze. Preko Skypa pa se bomo povezali tudi s sogovorniki iz tujine. Na vašo prisotnost računamo ves
čas trajanja posveta, toplo pa ste vabljeni tudi na pogostitev, ki bo sledila simpoziju. Na simpoziju bomo skupaj oblikovali memorandum, ki ga bomo nevladne organizacije naslovile na vse odločevalce, ki so za priznavanje neformalno pridobljenega znanja v državi pristojne.

Za pravilno delovanje strani uporabljamo piškotke. Podrobne informacije..